معاونت فرهنگی دانشجویی

این معاونت از یک سو ارائه خدمات صنفی، رفاهی و تامین نیاز های معیشتی دانشجویان و از سوی دیگر تمهید ساز و کارهای لازم برای ارائه خدمات فرهنگی، فوق برنامه، تربیت بدنی و مشاوره را در سر لوحه امور خود قرارداد داده است.

هدف نهایی و آرمان غایی معاونت دانشجویی فرهنگی از انجام وظایف و ایفای نقشهای خود، تربیت دانشجویانی سالم از نظر جسمی، روانی و فرهنگی - اجتماعی است که توان بکارگیری علوم و تخصص های دانشگاهی خود در عرصه جامعه و ایفای نقش در نظام سلامت را داشته باشند.

ما معتقدیم که رهیافت های وحیانی اسلام که آکنده از آیات رحمت و جلوه های زیبای خالق یکتا است بهترین و برترین الگوهای رشد و تربیت انسانی و توسعه جوامع بشری را ارائه کرده است.از این روی بر آنیم که از رهگذر این حقایق متعالی و با توجه به مقتضیات زمانی و مکانی زمینه و بستر لازم را جهت ظهور، رشد و بکارگیری استعدادهای دانشجویان در فضای دانشگاه و عرصه جامعه فراهم آوریم. آرمان و آرزوی غایی ما اینست که برای محیط زندگی علمی - آموزشی دانشجویان تسهیلات و بستری را مهیا سازیم که موجبات رشد و شکوفایی استعدادهای درونی و اعتلای تعهد و اخلاق مبتنی بر آموزه های اسلامی و تقویت توان و مهارت های فردی دانشجویان برای ورود به عرصه فعالیت های اجتماعی را فراهم نماید.

 
تاریخ به روز رسانی:
1399/05/05
تعداد بازدید:
705
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مجتمع آموزش عالی سلامت باقرالعلوم سپیدان  می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal